جنگا،بازی فکری

جنگا،بازی فکری

موجودی: در انبار
70,000تومان
تولید کننده:رایان لاکچری
کد محصول: JENGA-110

توضیحات کوتاه

این محصول از مرغوبترین چوب طبیعی و بدون استفاده از روکش یا ام دی اف طراحی و تولید شده است.ضمنا این امکان وجود دارد تا بر روي  درب جعبه پلاكي با نام دلخواه شما حكاكي شود.*توجه داشته باشید این محصول در جعبه ای از جنس ام دی اف با روکشی از کاغذ فانتزی آم...

گزینه های در دسترس

+

این محصول را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

این محصول از مرغوبترین چوب طبیعی و بدون استفاده از روکش یا ام دی اف طراحی و تولید شده است.

ضمنا این امکان وجود دارد تا بر روي  درب جعبه پلاكي با نام دلخواه شما حكاكي شود.

*توجه داشته باشید این محصول در جعبه ای از جنس ام دی اف با روکشی از کاغذ فانتزی آماده عرضه میباشد

که میتوانید با انتخاب گزینه جعبه چرمی این محصول را با جعبه ای بسیار لوکس  و ماندگارتحویل بگیرید.

نحوه انجام بازی:

این محصول از ۵۴ قطعه چوبی تشکیل شده است. به این ترتیب، با قرار دادن ۱۸ ردیف ۳ تایی از بلوک‌های چوبی، برج برای شروع بازی آماده می‌شود. 
این بازی را می‌توان به صورت یک یا چند نفره انجام داد. به این ترتیب که هر بازیکن، یکی از قطعات را بیرون کشیده و در بالای برج مستقر می‌نماید. البته باید توجه داشت که ابتدا باید ردیف بالایی برج تکمیل شود و بعد به سراغ ردیف بالا‌تر رفت. به علاوه، قطعه‌ای که برای بیرون کشیدن انتخاب می‌شود، نباید از ۴ ردیف بالایی برج باشد. 
بازیکنان باید طوری قطعات را بیرون بکشند که از فرو ریختن برج جلوگیری شود. با ریزش برج بازی تمام می‌شود و کسی که مسبب آن باشد، بازنده است. 
بسته به حساسیت بازی می‌توان قوانین بازی را میان بازیکنان تعریف کرد. در مسابقات حساس، مخصوصا در مرحله‌های پایانی، قوانین را به نحوی تنظیم می‌کنند تا بر حساسیت مسابقه افزوده شود. برای مثال، آزادی عمل برای امتحان کردن قطعات مختلف محدود می‌شود. علاوه براین، استفاده از دو دست برای بیرون کشیدن بلوک چوبی ممنوع می‌شود. 
با قطعات جنگا، بازی‌های هیجان انگیز دیگری هم می‌توان انجام داد. مثلا ساختن سازه‌های مختلف چوبی. دومینو، بازی جذاب دیگری است که می‌توان با این محصول انجام داد. 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید